sobota, 22 marca 2014

Wstęp

             A więc tak, może o sobie nie będę mówić, ponieważ zanudziłabym was na śmierć, a wtedy na pewno nie wrócilibyście na mojego bloga po raz drugi. Hehe. Ale za to powiem bardziej właśnie o moich zamiarach wobec niego. Muszę się przyznać, że po raz pierwszy będę pisać tak spontanicznie w sensie, że wcześniej pisałam najpierw z zeszycie, a dopiero później przepisywałam na stronkę, ale teraz stwierdziłam, że to po prostu nie ma sensu... No zobaczymy jak mi o wyjdzie, mam nadzieję że będziecie często odwiedzać mojego bloga i komentować go. Ponieważ pewnie tylko wtedy będę miała pewność, czy mam go dalej prowadzić czy też nie. Ostatnio zauważyłam, że są "modne" blogi o bad boyeu, więc też postanowiłam taki napisać. 

A więc blog ten, będzie głównie opierał się na nieszczęśliwej miłości, chłopaka który jest bardzo agresywny oraz wybuchowy. Jego największą wadą, jest to że nie potrafi zapanować nad swoimi emocjami. Oraz dziewczynie, która tak właściwie przypadkowo wtargnęła w życie bad boya, za co po jakimś czasie będzie okropnie żałować, ona jak i również on.... No co prawda dużo nie zdradziłam, ale nie chcę mówić o wszystkim, dlatego że wolę abyście sami dowiedzieli się ;)) 

A teraz pytanko do was... 
A więc, myślałam o tym aby w tym blogu pojawiły się sceny erotyczne, ponieważ teraz w bardzo dużej ilości opowiadań one są jako "najważniejsze", oczywiście ja tak nie uważam, ale myślę że to rozbudowałoby akcję. Dlatego właśnie pytam was, co o tym sądzicie. 
W następnym poście dodam głównych bohaterów, lecz nie jestem pewna czy w trakcie pisania, nie dodam jeszcze kogoś. Ale w takim przypadku, poinformuję was o tym ;)

No to jak na razie życzę miłego czytania i bardzo proszę o zaobserwowanie ! ♥ 


A OTO DOPIERO CO OPUBLIKOWANY ZWIASTUN BLOGA 
ZAPRASZAM NO I OCZYWIŚCIE GORĄCO POLECAM ! <3

4 komentarze:

  1. Wydaje mi się że z erotycznymi będzie bardziej .. rozwinięte.. no wiesz o co chodzi :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi też tak się wydaje... ;D

    OdpowiedzUsuń